Jaro 2012

1. KOLO                 Hypochondři - Šílené Veverky      4:1

Sestava: Karel, Duo Jandové. Hárva, Veselka

Gól: David Janda

Napsali o nás:  Hypochondři vyhráli díky jednomu hráči v poli navíc. ________________________________________________________________________________________________________________________________

2. KOLO                 Šílené Veverky - Sporting Luka      0:2

Sestava: Honzík, Hárva, Vokoun, DUO Jandové, Karel, Jeff

Napsali o nás: Rozhodčí se nedostavil. Zápis a čas zajistili  Veverky. Utkání hrané v poklidu dohodou obou stran

___________________________________________________________________________________________3. KOLO         Pivnice u Zpěváčků – Šílené veverky      1:0

Sestava: Rostík, Jeff, Hárva, Vokoun, DUO Jandové, Karel, Suset

Napsali o nás: Bojovné utkání, ve kterém si domácí vytvořili více šanci, navíc měli v bráně kvalitně chytajícího Macečka

4. KOLO          Šílené Veverky - Power Rangers                  1:3
Sestava: Hárva, Suset, Karel, DUO Jandové, Vokoun, Fenclik, Jeff
Gól: Suset
Napsali o nás: Zápas se hrál za nepříznívé teploty, hráčům se nechtělo moc běhat, ale na konci prvního poločasu dal tým hostí vedoucí branku. Do druhého poločasu šli s lepší psychikou než domácí celek a proto hned na úvod dvakrát skórovali. Nakonec se domácím povedlo snížit, ale víc už v zápase nedokázali.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. KOLO            Preatorians FC - Šílené Veverky               7:0
Sestava:  Jeff, Hárva, Fenclik, Vokoun, Suset, Veselka
Napsali o nás:  Hosté hráli v první puli do 18. minuty ve 4 hráčích v poli a tak si domácí vytvořili dostatečný náskok který i po vyrovnání sil v poli postupně zvyšovali.

6. KOLO            Šílené veverky - Rasta Velbloudi        3:3

Sestava: Hárva, Honzík, Vokoun, David, Suset, D. Schneider
Napsali o nás: V tomoto utkání padla branka už ve 3' po hrubé chybě obránců se balón dostal na volného Hospodku a ten už jen balón uklidil do prázdné brány. A na tento gól přišla pohotová odpověď ze strany domácích, kteří 2 góly poslali svůj tým do vedení. Ale vedení si neudrželi a hosté nejdříve vyrovnali a poté vstřelili i vedoucí branku. V 60' přišla hlavička od hráče s č.6 a ten mířil přesně a vyrovnal na 3:3.

7. KOLO                    Sebulba Utd. - Šílené Veverky            1:1

Sestava: Jeff, Hárva, Fencl, Vokoun, Karel, Suset
Napsali o nás: Zápas proběhl téměř bez faulů.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

8. KOLO                     Unreal Students FC   -  Šílené Veverky   6:1

Sestava: Hárva, Honzík, Vokoun, DUO Jandové, Jeff, Suset, D. Schneider
Utkání průměrné úrovně, ve kterém byli domácí jasně lepší a zaslouženě vyhráli.

9. KOLO                     Šílené Veverky - Šnek FC B                 0:6